Pätsinoodid: Kuningriigis Toitumine
#1
Väike päevik, mis tehtud on, kutsume seda pätsinootideks.

Kuningriigis pakutakse süüa nüüd.

Kuningas ise saatis sõnumi kõikidele elanikele:


Tsitaat:Kuningriigis on avatud NELI uut restorani, VIIS tegelikult, kuid üks neist asub Uus-Keilas ning see on hetkel ülejoostud Zombide poolt ning sinna ei pääse. Igatahes, nagu ma ütlesin, NELI restorani, sööklat või söögikohta: voÜberblingen, Öökla SööklaLevist Väljas ja La French!

Neis kohtades saate süüa, söömine on hea, kui liiga palju ei söö. Soovitan raamatukogus minu enda raamatut lugeda söömise kohta. See pole pikk, aga kindlasti äge, sest ma olen hea kirjutaja! Hehe!

Igatahes, edu!

Kuningas out!

Lisaks see raamat, mis ta kirjutas, kahtlen, kas tema kirjutas. Pigem tema assistent:

Tsitaat:Pärast seda, kui me avasime kivikarjääri, siis hakkas kulda sisse tulema. Palkasime parimad kokkad ning avasime kuningriigi erinevates kohtades erilised söögikohad.

Kuningriigi sööklates omale kõhutäite otsimine võib olla keeruline ülesanne, kuid ärge muretsega. Kui elu annab sulle keerulise ülesande, siis teeme sellest ühe keeruka kisselli!

Meil on kaks elementi, millele me peaksime fokuseerima.

Sa tahad hoida end elusana, selleks peaksid sa sööma. Kuid sa ei taha end paksuks süüa. Eks ju!

Sööma ei pea iga päev, mõni päev võib ka paastuda. Kuid parima tulemuse saavutamiseks, me usume, et võiks iga päev natukene süüa vähemalt.

Kõige vähem rasvasemad toidud on Halljala söögikohas nimega 
Levist Väljas ning kõige rasvasemad on ilmselt Uus-Keila restoranis AJJJUUUUD!!!. Hetkel küll ei lasta kedagi Uus-Keilasse Zombide ülekülluse tõttu.

Kõige toiteväärtuslikumad toidud on Mädasoo 
Öökla Söökla.

Igatahes, ma loodab, et see oli abiks ning edu mitte paksuks söömise puhul.
---- 
Teie kõige Ägedam Kuningas !!!

Lühidalt, söögil on toiteväärtus ja rasvasisaldus ning kõhutäitmisvõime. Parimad toidud on need, mille toiteväärtus on kõrgeim ning rasvasisaldus väikseim. Kui sööd liiga palju rasvast, siis muutud paksemaks ning raskem on uuel päeval seiklusi/energiat/käike kokku koguda. Kui sööd toiteväärtuseta toitu, siis on raske ringi liikuda, kuna sul pole palju energiat. Oluline on tasakaalu leidmine. Kui oluline, seda ma ise tea, aga vaatame kuidas läheb. Asju saab muuta ning miski pole kivisse raiutud. 

Kõik toidud annavad mingi kogus energiat, joogid annavad boonuse või siis ilmutavad sinu kõrvale kaaslase.
Vasta
#2
Jätan sisse ka mõned vead, vaatan kas keegi märkab, kui märkab. siis parandan ära. hue hue hue
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne