Ideed
#1
Tere!

Mul oleks siin siis mõned ideed välja pakkuda. Ma pole kindel kui teostatavad need on Big Grin

Üheks asjaks oleks see, mida ma juba soovitasin, et rohkem relvi teha. Ja kuna ma saan aru et erinevatel rassidel on erinevad relvad jms siis neile kõigile mingid eraldi tasemel relvad näiteks.

Järgmine on see, et võiks leida kullale ja kalliskividele mingi reaalse kasutuse peale ravimise ja altkäemaksu. Praegu mul endal see nt lihtsalt koguneb varakambris ja suurt midagi sellega teha pole. Üks variant oleks see, et kulla ja kalliskivide eest saaks ka mingeid mängusiseseid boonuseid osta.

Siis võiks tulla ka mõned uued kohad kuhu saab minna. Nt kirik, lõbumaja, turg, töökoht kus surma ei saa, kohad kus ringi seigelda, peale metsa, salaaia ja hüljatud hingede lossi (kuhu ma pole isegi kindel millal ja kas üldse saab) jms Big Grin

Järgmine on kalliskivid, et nendele mingi kasutuse leiaks. Ma usun, et tallidesse saaks ka mingeid uusi loomi keevitada.
Vasta
#2
Wink 
Õiged mõtted kõik ning ma tegelen kõigega: 

Muidugi tuleb uusi loomi tallidesse(leida võib unikaalse looma metsas), tulemas on ka kolm uut linna vähemalt: Kiisula, linn kiisumorfidele; Tehnopolis, linn Robotitele; Uus-Keila, linn Zombidel. Kurruvurrunuti saar, kuhu saab minna sadamast, mis asub Lindanises ja Kiisula vahel. Ehitamisel!

Metsas võib kohata varsti Vürst Gabrieli ja tema röövleid, neile meeldivad sinu kalliskivid. Tätoveeringukoll, kes tahab sinu tätoveeringuid!

Mõnes kõrtsis on saadaval eliksiirid, mida saab osta kalliskividega! Kostüümipoes saab rentida kostüümi Tulemas on Seitsme Maa ja Mere Kvest(Quest inka keeles) + muud kvestid.


Rohkem koletisi, naljakamaid elukaid!
Asjad, mida saaks seljakotti koguda.
Salaselts! OMG
Rohkem võimalusi suremiseks!  Cool
Kõike seda teha töö, hobide ja naiste kõrvalt!  Angel
Vasta
#3
Tegelikult salamisi ütled sa, et vähem kalliskive, vähem kulda!
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne