Pätsinoodid: Väikesed asjad
#1
  • Parandasi vea, kus sepikoda ei lasknud teist korda relva paremaks sepistada.
  • Lisasin Maa-alustele boonuse "Kullahimu" ka. Kõik töötas tagaplaanil, aga üks võiks unustada, et Maa-alused saavad 25% rohkem kulda.
  • Parandasi vea, kus libahundi juurest ei saanud lahkuda, kui sa ise olid libahunt.
  • Mida täiem, täis?, on Libahundikuu, seda suurem võimalus kohata Libahunti. Kuud saab näha metsa kohal.
  • Kui sind on hammustatud libahundi poolt ja sa oled inimene, siis on võimalus muutuda libahundiks kui libahundi kuu on täis.
  • Parandasin paar puudulikku tõlget, mis veel ilmusid eriolukordades.
  • Mädasoo metsasoodes ringi liikudes on võimalik mürgiaurudesse kõndida ning siis väikese või keskmise mürgituse saada. Kuid ärge muretsega, see kaob mingi hetk ära. Või võite kasutada Vastu Vastu Vastumürki. Hehehe!
  • Seljakotti ei saa surnuaias kasutada. Hetkel oli võimalik süüa teha, isegi kui sa oled surnunud. Eeh...
  • Kuidagi imelik oli, et varas ei saanud tegelikult kunagi vastastelt kulda röövida. Muutsin Varga esimese oskuse ruumitajuks, kus ta võitluse lõpus leiab metsa alt kulda.
Kui kellelgil on veel ideid, andke aga tulla.

Järgmised kaks kangelast(mitte mina), kes postitavad siia teemasse, saavad mõlemad 35 punkti, mida on võimalik kasutada Roosamannaseltsi Peahoones. Cool
Vasta
#2
Vastu Vastu Vastumürki saab metsas. Hmm... nagu müügimees kõnnib ringi ja siis kui sul on kulda/kalliskive, siis on sul võimalus temalt midagi osta. Müügimehe nimi oleks Vastu Vastu... miskit sellist...

Varga teine oskus: Mürgitatud Pistoda võiks vastast hoopis/lisaks mürgitada.

Näe, ideed tulevad nagu seeni pärast vihma.
Vasta
#3
Mingid ideed:

- Hämarikult võikski kuulda mingeid täpsemaid kuulujutte
- mingid kõrtsi mängud teiste kangelastega? ei tea kui hea idee

Rohkem ei meenu ehk kunagi täiendan
Vasta
#4
Teine vastaja... me me me
Vasta
#5
Üks idee veel. Ma ei tea, kas see on teostatav.

Iga päev (või mingi aja tagant) võiks saada ülesandeid, mida ei pea täitma, aga kui täidad, siis saab mingeid lisapunkte.
Näiteks kuningas tahab saada Lindanisest kohvi või pead minema just kindlasse koha metsa ning miskit tegema. Umbes midagi taolist.
Vasta
#6
(06-05-2020, 23:25)Varjulind Kirjutas: Üks idee veel. Ma ei tea, kas see on teostatav.

Iga päev (või mingi aja tagant) võiks saada ülesandeid, mida ei pea täitma, aga kui täidad, siis saab mingeid lisapunkte.
Näiteks kuningas tahab saada Lindanisest kohvi või pead minema just kindlasse koha metsa ning miskit tegema. Umbes midagi taolist.

Head mõttet, ka minul mõlguvad sellised ideed. Vaikselt tegelen nendega. Üks samm korraga. Näiteks päästa väike tüdruk metsast. Alista võlur suures tornis. Sellised klassikalised missioonid, kvestid(questid), ülesanded.
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne