Kriitilised Löögid
#1
Tervitust kangelased,

sain hakkama millegi kriitilisega. Kriitilised löögid sõltusid ennist kangelase rammust ning mõnikord võis terve võitlus olla lihtsalt kriitilised löögid. Valmistudes uute relvadega, olen teinud muudatused kuidas kriitilised löögid toimivad.

Kriitilise löögi võimalus on 5%. Kui see on edukas, siis kriitilise löögi suurus sõltub kriitilise löögi tüübist, sinu rammust, sinu relva raskusest, millise olendi vastu sa löögi teed +- 20%

Tehtav löök + Kangelase Ramm * ( Kriitilise löögi tüüp + ( relva raskus * 3 ) * +-20% )

Kriitilise löögi tüüpideks on tavaliselt võimas, kriitiline, kõikvõimas, legendaarne, mis korrutab sinu rammu 1.5, 2, 3 või 4 korda. Lõpptulemusena on sul võimalus teha löök, mis on 4+ korda sinu rammu suurusest.

Kriitilised löögid ei tööta teiste kangelaste vastu. Kriitilised löögid võivad olla tugevamad või nõrgemad teatud tüüpi koletiste vastu. Draakonitel on raske turvis, nende vastu on kriitilised löögid 25% nõrgemad.


Tsitaat:Sa teostad LEGENDAARSELT kriitilise löögi!!!

Maailmalõpuks Valmistuja kaotab sinult saadud löögi tõttu 115 elu!

Tulevikus võivad erinevad joogid, boonused, relvad ja muud asjad mõjutada kriitiliste löökide suurust ja võimalust teha kriitilist lööki.

Muidugi, need arvud võivad tulevikus muutuda. Lisasin mõned numbrite kogumis vahendid, et saaksin jälgida, kuidas asjad arenvad ning teha muudatusi vastavalt!
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne