Nii see algab
#1
Ma kunagi lapsena alustasin seda projekti, kuid siis oli mu inglise keele oskus väga halb(kujutlusvõime kindlasti hea, aga teostus veel halvem), aga idee mulle meeldis ning programmi kallal sai nokitseda. Kahjuks asi oli väga aeglane ning mingi hetk vist tuli ajateenistus peale või selline säärane. Kõik oli unustatud.

Peale ajateenistust rändasin mööda ilma ringi umbes 8-9 aastat: Aasia, Aafrika ja Euroopa. Õpisin mitmeid keeli ja tegin erinevaid ameteid. Kuid nüüd kuus kuud tagasi tekkis mul paus. Olin Kölnis oma ilusa printsessi juures ning ta nokkis mu kallal, et ma ei tee midagi kasulikku oma vaba ajaga. Ja üks öö baaris printessiga istudes tuli mulle taas meelde see projekt: Rohelise Draakoni Legend. Ja nii ma selle surnu taaselustasin. Jõudsin Eestisse ning ma alustasin tõlkimise ja muudatustega. 

Aga hetkel kui ma seda kirjutan, lähen ma edasi Prantsusmaale. Elu võib seal olla põnev, kiire, täis märga ookeani ja surfamist ning inimeste õpetamist. Siiski ma loodan, et mul õhtuti aega midagi uuendada ja lisada.

Ma küll ei kujuta, et see rollimängukomuun võiks väga suur olla, aga isegi natukene on ilus. Eks näis!
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne