Inimeste päevapakk ja Linnahall
#1
Väike muudatus või suur muudatus. Igatahes, huvitav muudatus.

Inimesed ei saa enam uuel päeval +2 energia boonust. Selle asemel on Lindanises avanenud Linnahall. Inimesena on sul võimalik Linnahallist endale nõuda KAKS eset KUUEST.

Esemeteks on 
  • Paugurakett
  • Suitsurakett
  • Sossa-Soola
  • Meditsiiniline Palsam
  • Ketšupimarinaad
  • Energiajook
Võimaluse korral võib neid kas kasutada ise või siis OstuMüügi Keskturul maha müüa teenides veidi taskukulda.

Paugurakett müüb hetkel turul 10 kulla eest. Seda eset on võimalik kaklustesse kaasa võtta ning selle kasutamisel on sul võimalus vastast kahjustada.

Suitsurakett müüb hetkel turul 10 kulla eest. Ka seda eset on võimalik kaklustesse kaasa võtta ning selle kasutamisel põhjustad sa kaheks kuni viieks ringiks segadust. Keegi ei tea, kes keda lööb. Kindel segadus garanteeritud.

Sossa-Soola on Oh-Mitte-Nii-Klassikaline Väga Maitsev Limonaad, mis kohalikkus tehases mitmetest ülejäänud jookidest kokku segatud mitte alkoolne kokteil. Müüb turul 10 kulla eest ning tarbimisel annab 2 kuni 3 hobipunkti!

Meditsiiniline Palsam taastab 5 kuni 10 elu. Müüb turul 10 kulla eest.

Ketšupimarinaad on mitmekülgne söögivalmistamiseks mõeldud koostisosa. Sa võid kas otse tarbida ning saada ühe energia. Võid oma lemmikloomale sööta ning too saab 2 lahinguenergiat. Või võid liha praadimisel pannile panna ning lihast veidi rohkem energiat välja pigistada. Müüb turul 15 kulla eest.

Nõme Energiajook või Nii-Nii Energiajook on energiajook, mille tarbimisel saad 3 või 4 energiat. Müüb turul 60-ne või 80-ne kulla eest.
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne