Pätsinoodid
#1
Parandus: Kangelase Taskus ettenäitamisel parandasin vea, kus kasiinos ei andnud teine rattas 20 energiat. Kinkisin kolm uut energiajooki väärtuses 20 energiat.

Parandus: Kangelane Taskus (taaskord), kes kasiinos kulda oli kulutamas, avastas, et ta ei saanud oma võidetud hobipunkte. Tuli välja, et kasiinotegelased ei osanud nullile kahte juurde liita. Nüüd on neil aga matemaatika selge ning Kangelane Taskus on 50 Roosamannapunkti võrra rikkam ning sai lisaks ühe Nõrgalt Käärinud Seenemahl, mis tarbimisel annab 3 Hobipunkti!

Parandus: Kangelane Taskus abiga, sai parandatud viga, kus orduboonusega kaasnev varakambri intress ei olnud aktiivne.

Uus: Lisasin kokkamisele logi, kontrollimaks, et kokka edukus on ikka nii nagu näidatakse.

Uus: Pealinnas avatud on OstuMüügi Keskturg, kus igaüks saab müüa oma asju ning osta teiste tegelaste asju kõrgendatud hindadega!

Muudatus: Popupid on +50 pikslit suurem. Peaks olema mugavam seljakotis tuhnimiseks.

Muudatus: Varakambri maksimaalne intressi teenimise puhul on summa ümmargune 100000 ning mitte 77777. (Ei noh!)

Uus: Lindanises eksisteerib Linnahall!

Uus: Pealinnas eksisteerib Pealinnahall, kus asub kuningriiki korraldava Kuninga poolt juhendatav Nõukogu, kes võib lähi tulevikus sind saata missioonile või nõuda mõne muu nendele vajalikku salaülesannete täitmist!

Eemaldus: Eemaldasin Inimestelt +2 energiaboonuse.

Uus: Inimesed saavad uuel päeval Lindanise Linnahallist soovikorral kaks eset kuuest endale võtta! Kaasaarvatud soovikorral 2 x energiajooki, mis ühel või teisel päeval annavad 6 või 8 energiat!

Muudatus: Tules Karastatud Haamrist sai Tules Karastatud Kirgas

Uus: Kõik Kirkad(saadaval Kääpa relvaärist) põhjustavad lisakahju kivitüüpi kollidele. Lisaks annavad kõik kirkad kaevandusoskust! (Viimane on veel teostamisel!)

Uus: Kivikarjääri kollid on nüüd kivitüüpi kollid.

Uus: Restoranides ja söögikohtades on võimalik müüa liha!

Lisasin: Raamatukogus Raamatute lugemejateloenduri

Muudatus: Raamatukogu teose lisamise on autoritasu, milleks on nüüd 1000 kulda ja 10 kalliskivi. Lisaks saab  lugemistasusi sõltuvalt sellest, kui palju on sinu raamatut loetud.
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne