Musta Maagi Rituaalid
#1
Must Maag saab nüüd sooritada kolm korda päevas kolm rituaali. Rituaaliring asub Pealinnas Huvitava Välimusega Kivi juures.

Hetkel on olemas vaid kolm rituaali:
  • Hukkunud Hingede Rituaal - suurendab sinu maksimaalseid elusid 25% (kahekümneks raundiks)
  • Energiasalvestuse Rituaal - täida tühi pudel kuni viie energiaga 
  • Energiatarbimise Rituaal - tühjenda eelnevalt täidetud pudel energiast
Iga rituaali sooritamine kulutab ühe hobipunkti, iga järgnev sama päeva rituaal maksab 1 hobipunkt rohkem.

See uuendus on üks kolmest mis ma olen vahepeal öösel teki all välja mõtisklenud, mis võiks sügavust ja seiklusvõimalusi juurde tuua.

Kaks järgmist võiksid olla Alkeemiku kokteilikunstialkeemia, kus saab siis eliksiire ja seerumeid endale või teistele kokku segada ning varga oskus avada kuningriigis leiduvaid kirste. Esmalt peavad muidugi kirstud ilmuma.

Igatahes, kui kellelgi on tagasisidet anda või kellelgi on nokkida mu kirjavigade puhul, siis laske aga tulla. 

Kaks järgmist, kes siia vastavad saavad kaks pudelit Sossa-Soolat!
Vasta
#2
Em. Noh, kui vastuseid nõutakse, siis ma annan midagi.
Ma mainin siis ära, et alkeemia või Ars Regia on popparusaamades selliseks banaalseks proto-teaduseks tehtud, kus varased keemikud niisama jändasid totrustega. Tegelikult on kõik need keemilised elemendid seal enamjaolt metafoorid jne. Et päris keemiakatseid polnud ja tähistas ka midagi muud.

Mulle isiklikult meeldis väga see Meditsiininäituse väike ülesandeke, millega sa talle mingeid taimi tooma pidid. Ma saan aru, et see oli ühekordne vms, aga midagi sellist võiks tegelikult päriselt olemas olla. Näiteks kord kalendripäeva (mis on siis neli mängupäeva, nagu ma aru saan) jooksul võiks keegi kusagil sult mingeid samasuguseid lillekesi või X muud asja tahta. Ja need oleks võibolla siis näiteks kõik ühest või teisest kindla linna metsaümbrusest leitavad. Ja siis korjad kokku ja viid ära ja saad miskit vastu. Võikski olla selline asi, mis päris igal mängupäeval tehtav ei oleks, et muidu läheks kogu aur sellele.

Ahjaa, ja ma hetkel ei näe neil alkeemiku rituaalidel peale esimese niiväga tohutusuurt väärtust. Ei anna ühe hobipunkti eest piisavalt väärtust vastu. Vist. 

-Taksus
Vasta
#3
Tore ülesanne eks. Ma tegelen nende ülesannetega. Hetkel on neid kolm vist ja torus on veel kaks ning peas on veel neid mitmeid.

Alkeemiku õige definitsioon oleks kokteilikunstnik(alkohoolik). Tahab olla uhke keemik, aga tegelikult tegeleb seebivee, absindi ja 95% viinaga.

Musta Maagi rituaalide kohta. Tahtsin millegiga valmis saada. Mõningaid numbreid saab muuta, et oleksid rituaalid veidi kasulikumad. Pudelisse võiks panna ka 10 energiat! Nii öelda mustadeks päevadeks!

Idee oleks, et rahvas saaks vajadusel korral ette plaanida ning siis neid premeerida heade strateegiliste valikute eest. Rituaale saab alati juurde lisada.
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne