Sõbrapäeva PvP
#1
Valmis on kord aastane sõbrapäeva pvp sündmus.

14 veebruaril saate osta meditsiininäituselt Armumahla(Pealinnast). Ning ainult 14ndal saate tarbida Armumahla ja kui liiga purjus pole. Armumahla promill on 80%.

Armumahla tarbimisel saate +5 kaklusluba(pvp), teie kiirus suureneb 50% ja osavus suureneb 25% ning teie promill suureneb +80. See boonus kestab 50 ringi ning on pvpsõbralik(ehk seda boonust ei eemaldata, kui lähed teistega kaklema).

Ainult armumahla mõju all saate rünnata kõiki kuningriigi kangelasi. Väljaarvatud <6 päeva vanuseid, <1500 kogemusega või <1 draakonitapmisega.

Kas kaotavad enda kaitsmisel, ei kaota kogemusi.

Küsimusi? Märkusid? Kommentaare?
Vasta
#2
(10-02-2021, 16:00)Arlekiin Kirjutas: Armumahla tarbimisel saate +5 kaklusluba(pvp), teie kiirus suureneb 50% ja osavus suureneb 25%.

80% alkohol teeb poole kiiremaks ja veerandi võrra osavamaks? Kus sa Arlekiin varem selle tarkusega olid!

PS: Igaks juhuks soovitan enne jooma hakkamist Hämariku juurest läbi käia, olen kuulnud, et naistele täiesti kastis mehed peale ei lähe. Samas, Hämarik muidugi pole ka päris tavaline naine .. eks ise otsustate!

Pettusemeister quadrobot,
Lollakate ordu boss
Vasta
#3
Tsitaat:quadrobot ütles:
80% alkohol teeb poole kiiremaks ja veerandi võrra osavamaks? Kus sa Arlekiin varem selle tarkusega olid!

Ei... Armumahl on 80% promilline jook, ehk teist ei saa tarbida nii kaua, kuni sinu promill on taas <20. Boonusena kingib jook 50% lisakiirust ja 25% lisaosavust. Ehk kui kakelda ei taha teistega, siis võib niisama metsas kolistada. Lisaks on see boonus pvp-sõbralik.
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne