Pätsinoodid ja Ordu Varakamber
#1
Korrastasin orduteemat veidi ning lisasin ordu varakambri. Ordu varakambrisse saate paigutada oma kulda. Seda sealt ei saa välja võtta. Kuid seda saab kulutada ordu mööbli ostmiseks. Või muudeks ägedateks ostudeks, mis võib kasu tuua kõigile. Esimene idee on, kus sa võid osta ordule Baariletti ning siis palgata Baaridaami või Baarimehe, kes serveerib siis alkohoolseid või mitte alkohoolseid jooke. (Verine Maria tundub huvitav joogi nimi). Baarilett maksaks paarkümmend tuhat kulda ning kui palkad töötaja, siis pead talle igapäev ordus töötamise eest maksma. Seepärast varakamber. Smile

Vigade puhul, muude ideede või kommentaaride puhul, andke aga teada!

Lisaks:

Liikusin samm uuemale PHP versioonile(sunnitakse veebiserveri poolt). 
Üks samm on veel teha.  Ma küll testserversin testisin, et vältida kriitilisi vigu! Kuid pisivigu oli igal pool ehk hulgaliselt vigu sai parandatud! Ma olen saanud targemaks, kuidas asju korda saada. Smile

Draakoni tapmine annab nüüd ordukuulsust. Umbes 200 kuni 300 kuulsust!

Allilmas sai avatud Nurgapoeke, kus müüakse süüa, juua, küpsist ja lemmiklooma. Uusi asju lisamisel. Loe siit!
Allilmas asub söögikohana Põrgukatel. Loe siit

Roosamannaseltsis asub uus Kihvt Poeke, kus saab osta hetkel kolme lemmiklooma ja trikikoti. 
Süsteem peaks olema nii, et regulaarselt saaks sinna midagi uut lisada.
Lisaks saab tema juures boonust andvat teed juua. Rohkem siit!

Hulgaliselt vigu sai parandatud!

Kangelane quadrobot andis jooksvalt teada hulgaliselt vigadest.

Vähendasin tätoveeringute valikut Petja juures. Iga oskuse kohta, kellena sa alistad draakoni, saad uhkustamiseks teha temaatilise tätoka.

Hulgaliselt vigu sai parandatud! Vist mainisin!

Sai lisatud uus sündmus Sõbrapäeva PvP. Rohkem siit! Minu arust oli see päris kihvt sündmus, pole nii palju aktsiooni varem olnud. 

Vastasordu-liikme alistamise puhul teenid oma ordule kuulsust. Ning vastasordu kaotab kuulsust. Palju vähem, aga siiski.

Uluva Hundi Kõrtsis, kui õpid oma vastast tunda, siis ta näitab nüüd, kus asub sinu vastane. 
Ehk siis näete, kus asub kivikuningas.

Väga palju ninja muudatusi tegin jooksvalt.

Lisasin piirangu, kui palju võib teenida kogemusi kui sa pvps võidad enda kaitsmise korral. Siin mõni teenis 20k kogemust. Ühe korra on ok.

Biograafias on ordu pealikutele nupp, kus nad saavad kutsuda rahvast enda ordusse. (quadrobot idee)
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne