Koidula Hoidula
#1
Tervitust kangelased,

kuningriigis on uus sõjakangelanna Lydia Koidula, kes on avanud vabatahtliku asjade kogumise ja hoiustamise koha igas linnas, kus asub varakamber. Kuidas ta seda kõike teeb on müstiliselt maagiline, aga me oleme kõik tänulikud tema teenustele. Nüüd ei pea te oma kasutut, kuid sentimentaalset sodi kaasas vedama, vaid saate anda Koidula Hoidulasse hoiule.

Lydia Koidula on kahjuks diskrimineeriv tegelane ning ta pakub oma teenust vaid neile, kes on rohkem kui tase ÜKS ja vähemalt ÜHE draakoni alistanud.

Lydia Koidula lubab mahutada kuni 5 erinevat asja ilma piiranguteta oma hoidulas. Kahjuks ei ole tal terve päev aega sind aidata, ja seega on sul ainult KAKS korda päevas võimalik asju sealt välja võtta.

Lisaks ei hoiusta Lydia Koidula enda juures relvi ja varustust ning ühtki asja, mis võiks järgmisel või üle järgmisel päeval või kaugemal tulevikus aeguda.(Sest põhjused!) Kvesti asju võite tema juures hoiustada, kuid kõigile on teada, et need hävinevad automaatselt peale draakoni tapmist, sest nõnda toimib maagia ja kuningriigi seadused.

Aga suur täna Lydia Koidulale, et vabatahtlikult aitab kuningriigi kangelasi oma teenustega!
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne