Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


draakoni_alistamine

Draakoni Alistamine

Draakon võib osutada raskeks. Mõnikord lausa tuleb paar korda proovida.

Ettevalmistused:

Abistavad Joogid:

  • Eeslirumm → suurendab sinu löögi tugevust (raske alkohol, saadaval Pealinnas, peale seda ei saa sa rohkem alkoholi juurde osta), tarbida aga saab küll
  • Kohv → suurendab sinu löögi tugevust (mitte-alkohoolne, saadaval Pealinnas)

* Valge Blondiin → suurendab sinu löögi suurust, kaitset ja rammu.(mitte-alkohoolne, saadaval Lindanise raamatukogust)

  • Roosamannaseltsis Väikeses Imelises Poes saab alati ja iga päev kord päevas ühe tee juua, mis annab random boonuse, kuid alati positiivse. Roosamannaseltsi pääseb igast linnast.
  • Lindanise raamatukogu kohvikus müüakse mitmeid erinevaid kohvisid ja ka ühte alkoholi. Pea meeles, et sind ei lasta raamtukokku, kui oled rohkem purjus kui 75 promilli ning kohvikus ei müüda sulle midagigi kui oled rohkem purjus kui 60 promilli. Raamatukogu kohvide kohta siit.

Abistav Söök:

  • Punane Allikavesi → ilmutab sinu kõrvale Haldjakaaslase, kes on võimeline sind tervendama.
  • Kollane Allikavesi → suurendab sinu rammu
  • Sinine Allikavesi → suurendab sinu kaitset

Pealinna Meditsiininäituselt saab osta Seemneleemet ja Elumeheseerumit. Seemneleem annab sulle 1-2 hobipunkti ja +1 promill. Ja Elumeheseerum annab ajutiselt +1 rammus, kaitses, kiiruses ja osavuses ning +1 promill. Seemneleent saab korduvalt kasutada.

Vali sobiv lemmikloom, loodedavasti maksimaalsel tasemel, milleks on 31. Näiteks Seitsmekilone Sääsk taastab sinu elusid. Sa võid kord päevas toita oma lemmiklooma ja taastada tema energia.

Kui sa Allilma külastanud 20 korda, siis on Pealinnas saadaval Lõkkelaager, kus võid palgata kaaslase.

Roheline Draakon peale neljandat võitlusringi põrutab sind sabaga, põhjustades sul 1-2 hobipunkti kadu.

Sa võid lahingusse kaasa võtta ühe eseme. Haigus vähendab vastase kaitset ja rammu 5% terveks lahinguks. Saadaval kas Lindanise Lõbumajast või osta OstuMüügi Keskturult. Inimesed saavad osta Linnahallist Suitsuraketti, mis vähendab vastase kaitset ja rammu 15% kolmeks raundiks.

Musta Maagina võib [[pealinn|Pealinnas]] Huvitava Välimusega Kivi juures suurendada oma maksimaalseid elusid 25%(võimalik sooritada 3 korda). Must Maag võib ka välja kutsuda eelmisel päeval Luukere Sõdalase ning siis koos temaga lahingusse minna. Sama lugu ka [[alkeemik|alkeemikuga]], kes võib luua Alkoholi Aurudega Pilve, mille tugevus sõltub tol pilve loomisel hetkel sinu alkoholipromillist.

draakoni_alistamine.txt · Viimati muutnud: 2021/02/28 21:53 persoon arlekiin