Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


toitumine

Autor: Varjulind[69]

Kuningriigis Toitumine

Soovid süüa teha, aga ei tea, kuidas? Ära muretse! Oled jõudnud õigesse kohta.

Esmalt on sul vaja panni. Pannid on müügil igas söögikohas. Vali ja osta endale sobiv ning leiad selle hiljem seljakotist. Panni kasutamiseks vali tegevus [kasuta]. Valiku [võta kätte] puhul saad sa vaid korra koletisele vastu vahtimist anda ning oledki pannist ilma. Aga hetkel tahad sa siiski süüa teha.

Nüüd on sul vaja liha. Liha saad sa metsas kollidega võideldes. Vaata hiljem lihtsalt seljakotti. Pea aga meeles, et uuel päeval läheb liha halvaks ning see visatakse ära. Lisaks lihale saad sa pannile lisada ka rosina.

Söögi tegemine annab kogemusi ja kulutab energiat. Algul kulub küpsetamiseks 5 energiat, siis peale kümmet levelit 4 energiat ja nii edasi. Võid muidugi proovida kokata väiksema energiaga, kuid tõenäoliselt jääda sa magama ja su toit läheb põlema. Edukus ja vajalik energia on näha söögi tegemise juures panni kasutusel. Kuskil 92% tõenäosuse juures on suhteliselt turvaline kokata. Vähemaga.. küpseta omal vastutusel.

On erinevad sorti lihasid: halb, pool-korralik ja hea ning maagiline ja mürgine liha.

Kümme halba liha annab 9 energiat, kümme pool-korralikku annab 13 energiat ja kümme head liha annab 19 energiat. Maagiline liha annab 9 hobipunkti. Mürgist liha ei soovita. Tekitab mürgitust ja kaotad elusid.

Ei viitsi kogu aeg koletistega tegemist teha, aga tahaks ikka liha saada? Võimalik on külastada Tehnopoli, kus kasiino all on selline vahva asi nagu lihaautomaat. Mäng maksab 3 liha ning 1 kasiino žetoon. Muidugi tuleb meeles pidada, et tegemist on kasiinoga ja võitmise asemel võid kogu lihast ilma jääda.

Nüüd peaks kõik olema. Head kokkamist!

toitumine.txt · Viimati muutnud: 2021/02/15 16:13 persoon arlekiin