Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


toitumine

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

toitumine [2021/02/15 16:05]
arlekiin tekitatud
toitumine [2021/02/15 16:13] (Hetkel kehtiv)
arlekiin
Rida 1: Rida 1:
-**Autor: Kuningas[80]** +**Autor: Varjulind[69]** 
-====== Kuningriigi söögikohad ======+====== Kuningriigis Toitumine ======
  
-Pärast sedakui me avasime kivikarjäärisiis hakkas kulda sisse tulema. Palkasime parimad kokkad ning avasimekuningriigi erinevates kohtades erilised söögikohad.+Soovid süüa tehaaga ei teakuidas? Ära muretse! Oled jõudnud õigesse kohta.
  
-Kuningriigi sööklates omale kõhutäite otsimine võib olla keeruline ülesanne, kuid ärge muretsegaKui elu annab sulle keerulise ülesande, siis teeme sellest ühe keeruka kisselli!+Esmalt on sul vaja panni. Pannid on müügil igas söögikohas. Vali ja osta endale sobiv ning leiad selle hiljem seljakotist. Panni kasutamiseks vali tegevus [kasuta]. Valiku [võta kätte] puhul saad sa vaid korra koletisele vastu vahtimist anda ning oledki pannist ilma. Aga hetkel tahad sa siiski süüa teha.
  
-Meil on kaks elementimillele me peaksime fokuseerima.+Nüüd on sul vaja liha. Liha saad sa metsas kollidega võideldes. Vaata hiljem lihtsalt seljakotti. Pea aga meeleset uuel päeval läheb liha halvaks ning see visatakse ära. Lisaks lihale saad sa pannile lisada ka rosina.
  
-Sa tahad hoida end elusanaselleks peaksid sa söömaKuid sa ei taha end paksuks süüaEks ju!+Söögi tegemine annab kogemusi ja kulutab energiat. Algul kulub küpsetamiseks 5 energiatsiis peale kümmet levelit 4 energiat ja nii edasiVõid muidugi proovida kokata väiksema energiaga, kuid tõenäoliselt jääda sa magama ja su toit läheb põlema. Edukus ja vajalik energia on näha söögi tegemise juures panni kasutusel. Kuskil 92% tõenäosuse juures on suhteliselt turvaline kokata. Vähemaga.. küpseta omal vastutusel.
  
-Sööma ei pea iga päevmõni päev võib ka paastuda. Kuid parima tulemuse saavutamiseks, me usume, et võiks iga päev natukene süüa vähemalt.+On erinevad sorti lihasid: halbpool-korralik ja hea ning maagiline ja mürgine liha.
  
-Kõige vähem rasvasemad toidud on Halljala söögikohas nimega Levist Väljas ning kõige rasvasemad on ilmselt Uus-Keila restoranis AJJJUUUUD!!!Hetkel küll ei lasta kedagi Uus-Keilasse Zombide ülekülluse tõttu.+Kümme halba liha annab 9 energiat, kümme pool-korralikku annab 13 energiat ja kümme head liha annab 19 energiatMaagiline liha annab 9 hobipunkti. Mürgist liha ei soovita. Tekitab mürgitust ja kaotad elusid.
  
-Kõige toiteväärtuslikumad toidud on Mädasoo Öökla Söökla.+Ei viitsi kogu aeg koletistega tegemist teha, aga tahaks ikka liha saada? Võimalik on külastada Tehnopoli, kus kasiino all on selline vahva asi nagu lihaautomaat. Mäng maksab 3 liha ning 1 kasiino žetoon. Muidugi tuleb meeles pidada, et tegemist on kasiinoga ja võitmise asemel võid kogu lihast ilma jääda.
  
-Igatahes, ma loodab, et see oli abiks ning edu mitte paksuks söömise puhul.\\ +Nüüd peaks kõik olemaHead kokkamist!
----- Teie kõige Ägedam Kuningas!!!+
toitumine.txt · Viimati muutnud: 2021/02/15 16:13 persoon arlekiin