Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


voluri_kvest

Võluri Kvest

(originaalne nimi)

Esimene osa Algab siis, kui sulle saadetakse uuel päeval kutse külastada Tehnopolises Nähtamatut Ülikooli(ehk tase 3+ ja kui sul on päeva alustades 2+ hobipunkti). Kvest on kolme-osaline. Esmalt on sul vaja tõestada, kui kihvt sa oled. Sul on vaja tuua Hüljatud Hingede Lossist(Pealinnas) Kummitustega Täidetud Võileib. Seikle lossis niikaua kuni leiad ühe. Pöördu tagasi Tehnopolisesse.

Teine osa Kui edukas, räägi Musta Maagi Sammalhabega, kes saadab su võtit otsima. Võtme leidmiseks on sul vaja labidat, iga labidas sobib(Lindasises ja Uus-Keilas peaks olema relvapoes). See järelt tuleb sul surma saada ja külastada Hauakivisid kuni satud Svjatoslava Toonekure hauale. Kui oled võtme üles kaevanud, too see tagasi Mustale Maagile Nähtamatus Ülikoolis.

Kolmas osa Tüüta Musta Maagi ülikoolis nii kaua kuni ta sulle võtme tagasi annab sind aardejahile. Suundu Pealinna, külasta Huvitava Välimusega Kivi ning sisene Tornivaremetesse. Sori rusude vahel nii kaua kuni sa leiad tolmuse raamatu. Vii see tagasi ülikooli ja vaata mis saab.

voluri_kvest.txt · Viimati muutnud: 2021/03/11 23:34 persoon arlekiin