Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


kuld

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
Next revision
Previous revision
kuld [2021/02/10 16:19]
arlekiin
kuld [2021/03/03 22:48]
arlekiin
Rida 12: Rida 12:
   * Liitu orduga, millel on kulla boonus ja/või varakambri intressiboonus.   * Liitu orduga, millel on kulla boonus ja/või varakambri intressiboonus.
   * Oma lemmiklooma(näiteks Põlvikutega Härjapõlvlane), mis suurendab sinu kulla saamist metsas.   * Oma lemmiklooma(näiteks Põlvikutega Härjapõlvlane), mis suurendab sinu kulla saamist metsas.
-  * Erinevad rassid nagu [[maa-alune|Maa-alune]], [[zombi|Zombi]] ja [[kiisumorf|Kiisumorf]] saavad metsas kuni 25% kullaleidmis boonust.+  * Erinevad rassid nagu [[maa-alune|Maa-alune]], [[zombi|Zombi]] ja [[kiisumorf|Kiisumorf]] saavad metsas kuni 25% kullaleidmise boonust.
   * Igal uuel päeval saab Inimrass Lindanise Linnahallist kaks tasuta eset. Näiteks maha müümiseks.   * Igal uuel päeval saab Inimrass Lindanise Linnahallist kaks tasuta eset. Näiteks maha müümiseks.
   * Vargahobilane saab ühe hobipunkti eest suurendada oma Ruumitaju, mis eduka võidu puhul kasseerib sisse lisakulda.   * Vargahobilane saab ühe hobipunkti eest suurendada oma Ruumitaju, mis eduka võidu puhul kasseerib sisse lisakulda.
   * Ole kindel, et sinu kuld oleks alati varakambris, kuna enamusajast suremisel kaotad sa 100% oma kullast.   * Ole kindel, et sinu kuld oleks alati varakambris, kuna enamusajast suremisel kaotad sa 100% oma kullast.
  
-Varakambris antakse sulle 3% - 10% intressi eelmisel päeval sinna paigutatud kulla puhul. Aga ainult siis, kui oled teinud tööd tähendab, kui sul on ainult 10 energiat või vähem. Orduboonusega on seda intressi võimalik suurendada kuni 15%-ni. Üle 100000(saja tuhande) ei maksa varakamber rohkem intressi.+Varakambris antakse sulle 3% - 10% intressi eelmisel päeval sinna paigutatud kulla puhul. Aga ainult siis, kui oled teinud tööd tähendab, kui sul on uue päeva alguseks ainult energiat või vähem. Orduboonusega on seda intressi võimalik suurendada kuni 15%-ni. Üle 100000(saja tuhande) ei maksa varakamber rohkem intressi.
  
 Muud valuutad on kalliskivi, [[teene|teene]], Raske Hõbetaaler. Muud valuutad on kalliskivi, [[teene|teene]], Raske Hõbetaaler.
kuld.txt · Viimati muutnud: 2021/03/03 22:48 persoon arlekiin